Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto

Sticky Baits Signature SQUID Wafters 16mm - 95g

Top produkty
0
(0)
Sticky Baits Signature SQUID Wafters 16mm -  95g
Signature Squid Wafters sú preplnené tými najúžasnejšími prírodnými atraktormi.

Cena s DPH 8,50 €

Cena bez DPH7,08 €

Interný kód 800024.00
KOD SQW16
EAN 0732068408367
Merná jednotka g
Dostupnosť Dostupnosť
na sklade 9,00
Priemerné hodnotenie
0

0.00
Hodnotilo 0 Užívateľov
10x
20x
30x
40x
50x
STICKY BAITS SIGNATURE SQUID WAFTERS 12mm/95g - Kriticky Vyvážená Nástraha (Wafters Blalanced)

Namiesto toho, aby sme jednoducho použili syntetickú arómu, naše originálne waftersky (pozn. kriticky vyvážené nástrahy) Signature Squid Wafters sú preplnené tými najúžasnejšími prírodnými atraktormi, ktoré sme mohli vyhľadať. Rozhodujúce u nich je, že obsahujú špeciálny nórsky olihňový hydrolyzát, ktorý je dodávaný exkluzívne iba pre nás. Obsah balenia je nabitý silnými atraktormi a skrýva v sebe klasickú arómu olihní a chobotníc v harmónii s inými rozpustnými rybími proteínmi, práškovými rybacími stimulátormi a práškovým extraktom zo zelených mušlí (pozn. GLM). Táto kombinácia je vytvorená na spustenie silnej reakcie kŕmenia kaprov.

Tieto okrúhle nástrahy pomaly klesajú ku dnu pod váhou rybárskeho háčiku. Pre každého, kto nie je oboznámený s týmto princípom fungovania, waftersky the Signature Squid Wafters perfektne neutralizujú váhu vášho koncového nadväzca s rybárskym háčikom a vytvárajú kriticky vyváženú nástrahu, ktorá oklame k záberu aj tie najopatrnejšie kapry.

Rovnako ako v našej originálnej ovocnej rade Signature, každá dóza ponúka na výber z troch jemných farebných možností a to ružovú, žltú alebo bielu farbu.

Dostupné v plastovej dóze s obsahom 95g a k dispozícii v dvoch priemeroch 12 mm alebo 16 mm.

Sticky Baits, vieme čo rybám chutí.