Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
Produkty

Kamenná predajňa


 

Okrem možnosti širokého výberu kvalitných rybárskych potrieb na stránkach nášho internetového obchodu, Vás spoločnosť Pelada s.r.o pozýva aj do svojej kamennej predajne, ktorá sa môže pýšiť prívlastkom mekky všetkých   nadšených rybárov. Svojím zákazníkom spĺňa želania od roku 1997. Predajňa situovaná v centre Nitry na Priehradnej ulici o rozlohe 220 m2 patrí medzi najväčšie špecializované maloobchodné predajne na Slovensku. Predajňa je dvojpodlažná a rozdelená na dve sekcie, sekcia na prívlač a morský rybolov "ORIGINAL SPINNING SHOP" a "Špeciálku pre kaprárov, match, feeder a sumcov".

Tak ako v e-shope, aj v kamennej predajni na Vás čaká široký sortiment popredných zahraničných, ale aj domácich výrobcov a to so sortimentom pokrývajúcim Vaše potreby pre všetky druhy lovu. K dispozícii Vám je odborný a ochotný personál, ktorý Vám pomôže vybrať tovar na základe svojich vlastných dlhoročných skúseností. Vaša spokojnosť je naša spokojnosť.

 

Priamo pred predajňou PELADA je možnosť parkovania autom. Sme zmluvným partnerom spoločnosťi QUATRO, u nás je nákup možný aj na spátky. Akceptujeme platby platobnými kartami VISA, MAESTRO, MASTERCARD. Priestory kamennej predajne sú plne klimatizované.
 


Poslednou z čerstvých noviniek v PELADE je prírastok svetového bestselleru na pultoch našej predajne. Sme hrdí, že sme sa mohli stať jediným a exkluzívnym predajcom anglického fenoménu medzi nástrahami, značkou STICKY BAITS. Nástrahy STICKY sú na trhu už 15 rokov a so svojími dokonale vycibrenými návnadami sú TOP výrobcom vo svojej kategórii. Ich produkty prinášajú nie len radosť z lovu, ale svojim zložením prispievajú aj k blahobytu samotných rýb. 100% FISH FRIENDLY - 100% priateľské k rybám, s obsahom potrebných výživných látok a kopou neodolateľných atraktorov, sú nástrahy STICKY voľbou svetových mien v športovom rybolove.

 

Kolektív PELADA sa teší na Vašu návštevu.

Mário Sysko
konateľ spoločnosti


 

POVEDALI O NÁS

„Takto má vyzerať jedna predajňa, klobúk dole”

Róbert V.

 

FOTOGALÉRIA

VSTUP DO PREDAJNE

 

POHĽAD Z ULICE

Sticky Baits, vieme čo rybám chutí.